شرایط گارانتی محصولات پاورسل

کلیه محصولات فروشگاه پاورسل دارای یک هفته مهلت تست می باشد. اکثر محصولات فروشگاه پاور سل علاوه بر یک هفته مهلت تست دارای گارانتی ۳ ماه تعویض هم هست . 

 گارانتی یک هفته مهلت تست.

هر محصولی که از فروشگاه پاورسل تهیه میکنید، شامل یک  هفته مهلت تست می باشد.

بدیهی است وقتی مشتری از این ضمانت (که از زمان دریافت کالا شروع میشود) استفاده میکند، ابتدا مشکل ، ایراد یا سوالی که درباره کالا دارند را به بخش پشتیبانی منتقل میکنند. در صورتیکه مشکل قابل حل شدن نبود و امکان رفع مشکل از طریق پشتیبانی نبود، کالا از ضمانت یک  هفته ای بهره میبرد و میتوان آنرا به دفتر فروشگاه مرجوع کرد تا مشکل حل شود.

گارانتی ۳ ماه نعویض

پس از پایام یک هفته مهلت تست تا ۳ ماه کالای خریداری شده دارای گارانتی تعویض می باشد .( فقط کالاهایی که به غیر از یک هفته مهلت تست دارای گارانتی ۳ ماه می باشند) 

پاسخ سوالات مربوط به گارانتی

شرایط  گارانتی ۳ ماه باتری به چه صورت می باشد؟

همه موارد شامل گارانتی هست به جز آسیب فیزیکی منظور از آسیب فیزیک ضربه زدن به باتری , سوراخ کردن باتری , مخدوش کردن لیبل گارانتی و یا هولگرام , پارکی قلت باتری های داخلی و غیره ..

ایا باتری  که باد کرده شامل گارانتی می شود؟

بله تمام باتری های فروشگاه پاور سل شامل گارانتی ۳ ماهه تعویض می باشند. باد کردن هم شامل گارانتی هست.

برای استفاده از گارانتی می توانیم محصول خود را ارسال کنیم یا فقط حضوری قابل انجام هست؟

برای استفاده از گارانتی می توانید هم حضوری و با با هماهنگی تشریف بیارید. و هم می توانید  می توانید محصول خود را برای ما ارسال کنید. به محض رسیدن بسته شما به دفتر پاورسل همکاران ما با شما تماس می گیرند. برای سهولت در  انجام گارانتی حتما روی بسته ارسالی خو به دفتر فروشگاه پاورسل حتما شماره موبایل و اسم و فامیل خود را بنویسد.

نکته مهم :

  1. بعد از خرید شما از فروشگاه پاورسل زمان خرید و مشخصات محصول به صورت دقیق در فروشگاه پاورسل ثبت می شود و تاریخ خرید شما ملاک گارانتی خواهد بود.
  2. برای اسفاده از گارانتی ملاک تشخیص لیبل و هولگرام نصب شده بر روی باتری می باشد . هرگونه اسیب و مخدوش کردن لیبل و هولگرام باعث از بین رفتن گارانتی شما خواهد شد.
  3. خریدار در طول مدت ۳ ماه گارانتی تعویض فقط یک بار می تواند از شرایط گارانتی استفاده کرده و محصول خود را تعویض کند.