پیگیری سفارشات در فروشگاه پاورسل

رویه ارسال و پیگیری سفارشات در پاورسل به صورت زیر است:

مرحله اول: پس از ثبت سفارش در فروشگاه پاورسل  یک پیامک و یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. 

پیامک اول ضمن تشکر از شما بایت خرید از فروشگاه پاورسل حاوی کد خرید شما و محصول خریداری شما خواهد بود.

مرحله دوم: پس از تایید خرید شما توسط همکاران من و آماده سازی برای ارسال برای شما پیامک دوم ارسال خواهد شد مبنی بر این اینکه سفارش شما آماده ارسال شده است.

مرحله سوم: پس از تحویل بسته شما به ادراه پست  پیامک دیگری برای شما ارسال خواهد شد. در این پیامک کد رهگیری پست برای شما ارسال می شود که می توانید از این لحظه سفارش خود را از طریق سامانه رهگیری پست پیگیری کنید.

زمان ارسال سفارشات  به چه صورت هست و چقدر زمان می برد سفارش به دست من برسد؟

پس از تکمیل سفارش و تایید همکاران بخش فروش سفارش ها آماده ارسال خواهد شد. کلیه سفارشاتی که از ساعت ۱۲ ظهر به بعد ثبت شوند با سفارشاتی که فردا قبل از ساعت ۱۲ ظهر   ثبت می شوند همه باهم   ارسال خواهد شد توسط پست پیشتاز . زمان رسیدن بسته پستی به دست شما برای تهران یک روز کاری و شهرستان ۲ تا ۳ روز کاری زمان می برد.  سفارشات تهران که گزینه پیک را انتخاب کرده اند در تایم اداری به نوبت ارسال خواهد شد . توجه: دوستانی که برای سفارشات تهران گزینه پیک انتخاب می کنند ارسال ها فقط در روز های کاری و تایم اداری ارسال خواهد شد ( شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۹٫۳۰ دقیقه صبح تا ۵ بعد از ظهر و پنج شنبه ها از ساعت ۹٫۳۰ دقیقه صبح تا ساعت ۱ بعد از ظهر ) سفارشات خارج از تایم اداری که گزینه پیک را برای شهر تهران انتخاب کرده اندروز بعد ارسال می شود