کوییز مارکتینگ

در این ویدیو می‌خواهم شما را با یک روش بسیار کارآمد و فوق‌العاده آشنا کنم که هم باعث می‌شود اثرگذاری تبلیغاتتان بیشتر شود، هم افراد بیشتری به شما ایمیل دهند و هم می‌توانید پیشنهادهای سفارشی به افراد بدهید؛ یعنی با توجه به علایق و سلیقه‌های افراد به آن‌ها بگویید، دقیقا این محصول را خریداری کنید.

راز این کار در کوییز مارکتینگ یا استفاده از کوییزها و آزمون‌ها در سایت است. حتما می‌دانید که برای سایت‌های وردپرسی، پلاگین‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید به کمک آن‌ها یک کوییز یا یک آزمون در سایتتان درست کنید.

این موضوع خیلی رایج است و افرادی که تدریس می‌کنند و افرادی که می‌خواهند نظرسنجی انجام دهند از کوییزها استفاده می‌کنند ولی صحبت ما امروز برای کوییز مارکتینگ است؛ یعنی برای حالتی است که می‌خواهیم از کوییز استفاده کنیم تا افراد را ترغیب کنیم که در نهایت از ما خرید کنند.

فرآیند کار این‌گونه است که ابتدا باید تبلیغاتی انجام دهیم، این تبلیغات می‌تواند در سایت‌های کلیکی و سایت‌های خارج از سایت ما باشد و همین‌طور می‌تواند در رسانه‌های خودمان باشد، مثلا در استوری اینستاگرام خودمان تبلیغی می‌کنیم و افراد را به یک چالش دعوت می‌کنیم که آن چالش در واقع یک کوییز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *